Telefonunu sat veya değiştir, takas et

Eski telefonunu yenilemek, daha iyisini almak ve/veya güncellemek mi istiyorsun? O halde doğru adrestesin.

Eski telefonlarınızı değerinde alıyoruz ve isterseniz nakit karşılığını veriyoruz. İsterseniz de daha üst model veya başka bir marka telefon veriyoruz.

"Telefon alan yerler" diye aradığınızda çıkan sonuçlardan, heryere güvenmemelisiniz. Keza telefonunuzu değerinden daha aza satabilirsiniz, telefonunuza zarar verdirebilirsiniz, satmak istediğiniz ikinci el telefonunuzun parçalarını değişmiş olarak görebilirsiniz. Teyna İletişim olarak bizde böyle durumlarla asla ve asla karşılaşmazsınız. Uzun yıllardır Kartal'da iletişim alanında verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizde güven vermiş durumdayız. Bundan ötürüdür ki bizimle alışveriş yapanlar, dostlarına arkadaşlarına bizi tavsiye etmektedir. Bu bizim için her türlü kazançatan daha önemli ve önceliklidir.

İkinci el telefon alımı dışında, sıfır ve ikinci el satışlarımız da bulunmaktadır. Sıfır telefonlarımıza menüde bulunan marka linklerinden tıklayarak ulaşabilirsiniz. İkinci el telefonlarımıza da menüden "ikinci el telefon" linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.