Sony Onarım, Tamir ve Teknik Servisi

Sony Telefon Nasıldır?
Hey gidi walkman günleri. Ceplerde veya bellerde walkman takılı, kulaklarda büyük kulaklıklar. Ellerde taşınabilir play stationlar veya evlerde, cafelerde play stationlar... Sony'nin hayatımıza kattığı önemli şeylerdir bunlar. Sony elektronik dünyası için çok ama çok önemli bir markadır. Sürekli bir yeni ürün geliştirme, yenilik icat etme telaşındalar. Su geçirmeyen Sony telefonu duyduğumuzda çok da şaşırmadık aslında. Bu bakımdan Sony telefonlar her zaman kaliteli ve sağlam olmuşlardır. Bizim de çekinmeden önerebileceğimiz bir markadır Sony.

Sony Telefon Tamiri
Sony telefonlar Android tabanlıdır. Yazılımsal olarak da sorunlar oluşabilmektedir. Kötü amaçlı yazılımlardan etkilenip bozulabilirler. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için her Android telefon sahibine, telefonuna antivirüs uygulaması yüklemesini öneriyoruz. Yazılımsal sorunlar dışında Sony telefonlarda da dış etmenlerden kaynaklı donanımsal sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Telefonun yere düşmesi ya da sert bir cisme çarpması, orjinal olmayan kabloyla şarj edilmesi, ezilme, fazla ısınma gibi sorunlardan ötürü telefon bozulabilir, fonksiyonlarının tümünü veya bir kısmını yitirebilir. Sony telefon arızalarının giderilmesinde Teyna İletişim ekibi yüksek bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptir. Sony telefon tamiri konusunda her zaman bizden destek alabilirsiniz. İsterseniz telefonu bize getirebilir isterseniz de kargo ya da kurye ile gönderip kısa sürede telefonunuzun sorunlarını çözüp size sunabiliriz.

Sony Ekran Değişimi
Sony telefonların dış etmenlere karşı en hassas bölgesi ekranlarıdır. Gereğinden fazla baskı yapmak, çarpmak, ezmek gibi durumlar sonucunda Sony telefon ekranları çatlayabilir, kırılabilir ve telefonu kullanılamaz duruma getirebilir. Sony ekran değişimi titiz bir tamir işlemiyle gerçekleşir. Bu yüzden yeterli uzmanlığa sahip olan servislere götürmenizi öneriyoruz. Teyna İletişim olarak yüzlerce Sony ekran değişimi tecrübesine sahibiz. Sony ekran değişimi için telefonu bize getirmenizi veya kargo/kurye yolu ile bize göndermenizi öneriyoruz.