Samsung Onarım, Tamir ve Teknik Servisi

Samsung elektronik ürün pazarında en üst sıralarda olan bir marka olmanın avantajını akıllı telefon pazarına da yansıttı. Akıllı telefonlar daha piyasaya çıkmadan, cep telefonu pazarında Nokia gibi markalarla yarışıyordu. 90'larda çoğumuzun ailesinde Samsung marka telefon vardı. Akıllı telefonlar ilk çıktığında Samsung da bu pazara girdi ve bu pazarda en çeşitli ürün yelpazesi olan bir marka konumuna ulaştı.

Samsung ve Android
Samsung akıllı telefonlarda genellikle Android işletim sistemi bulunmaktadır. Android, akıllı telefonlarda en çok kullanılan işletim sistemidir. Ayrıca android telefonlara uygulama geliştirmek Apple'a göre nispeten daha kolay ya da bir başka deyimle daha erişilebilir olduğundan android telefonlara yönelik geliştirilen uygulamalar çok daha fazladır. Bu durum beraberinde kötü amaçlı telefon yazılımlara android telefonlarda daha çok karşılaşımasını getirmektedir. 

Samsung Telefon Tamiri
Samsung telefonlarda yazılımsal problemlerle karşılaşıldığı gibi fiziksel donanımsal problemlerle arızalarla da karşılaşılabilir. Yazılımsal arızalara karşın Samsung telefonlarınıza antivirüs uygulamaları yüklemenizi öneriyoruz. Bu uygulamları Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Samsung ekran arızaları, batarya problemleri, hoparlör - ses sorunları, kamera - görüntü sorunları gibi teknik arızalar en çok karşılaşılan donanımsal arızalardandır. Genellikle düşme, çarpma, sıvı teması ya da elektriksel sebeplerden kaynaklanan bu tür sorunlarla daha az karşılaşmak için Samsung telefonlarınızda koruyucu kılıf kullanabilir, kırılmaz ekran koruyucular taktırabilir ve orjinal aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi
Samsung telefonunuzun ekranları telefonunuz ve sizin aranızdaki etkileşimi sağlamaktadır. Bu nedenle ekranlarınızdaki olası bir kırılma, bozulma veya farklı arızalar telefonunuzu kullanılmamaz hale getirebilir. Samsung ekran değişimi konusunda uzman olan ekibimiz telefonunuzun ekranını kısa süre içerisinde değiştirip tekrar çalışır hale getirmektedir. Bugüne kadar binlerce Samsung telefon ekranı değiştirmiş olan ekibimiz uzman profesyonellik ve tecrübeye sahiptir. Telefonunuzu katiyen uzman olmayan servislere götürmemenizi tavsiye ederiz. Zira Samsung telefon servisi uzmanlık gerektirmektedir.

Samsung Ekran Değişim Fiyatları
Samsung telefonunuzun ekranını uygun fiyatlara değiştiriyoruz. Websitemizden telefonunuzun modeline uygun sayfamıza girip ekran değişimi fiyatlarını öğrenbilirsiniz.