LG Onarım, Tamir ve Teknik Servisi

LG Telefon Markası Hakkında
1947 yılında Kore'de kimya sektöründe ticari hayatına başlayan marka, 1958 yılında Goldstar ismiyle elektronik pazara giriş yapmıştır. 2003 yılında holdingin ismi LG olarak değiştirilmiştir. Hayat Güzeldir (Life's Good) sloganıyla elektronik ürün pazarında söz sahini markalardan biri haline gelen LG Türkiye'de de önemli bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Hedef kitlesini modern, en seçici kişiler olarak niteleyen LG, inovasyon (yenilikçilik) alanında lider olduğunu iddia ediyor.

LG Telefon Nasıldır?
Dünyanın en ince ve en hafif Android telefonunu üreten LG 50'den fazla akıllı telefon seçeneğine sahiptir. Bu geniş yelpazesiyle ve şık tasarımlarıyla ülkemizde de büyük beğeni toplamış ve bunu satışlarına da yansıtmıştır. Her yeni telefonu yeni bir heyecan uyandıran LG akıllı telefon pazarına gerçekten yenilikler getirmiştir. İnsan eline en iyi oturacak şekilde tasarlanan telefonları, deri kaplamalı telefonlarıyla telefon kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarmıştır.

LG Telefon Tamiri
LG telefonların servisi, telefonların kendisi gibi incelik gerektirmektedir. Bu telefonlardaki küçük tamir hataları telefona önemli zarar verebilmekte hatta kullanılamaz hale getirmektedir. Teyna İletişim LG marka telefonların servisi ve tamiri konusunda uzmanlık ve tecrübeye sahiptir. LG telefonunuz bozulduysa, ekranı kırıldıysa veya farklı arızaları varsa hiç düşünmeden bize getirebilirsiniz. Dilerseniz kargo ya da kurye yoluyla telefonu bize ulaştırabilirsiniz. Telefonunuzun tüm sorunlarını çözüp size teslim ediyoruz.

LG Ekran Değişimi
LG telefonların ekranları dokunmatik olduğu için ezilme, çarpa, düşme ya da su geçirmiş olması veya başka sebeplerden kaynaklanan arızalar sonucunda bozulabilir, kırılabilir. Bu durumlar telefonun işlevlerini yerine getirmemesine sebep olabilir. LG telefonunuzun ekranı kırıldığında tamir etmeye çalışmamanızı öneririz. Aksi bir durumda telefona daha çok zarar verebilirsiniz. Bilindiği gibi telefon tamiri, özel labarotuvarlarda yapılmaktadır. Küçük bir elektrik teması telefona çok büyük zararlar verebilmektedir. LG ekran değişiminde en iyi servisi Teyna İletişim olarak bizde bulabilirsiniz.