iPhone Onarım, Tamir ve Teknik Servisi

Apple iPhone ilk çıktığı günden beridir en popüler ve en şık akıllı telefon olagelmiştir. Bununla birlikte Türkiye'deki satış fiyatı her zaman tartışma konusu olmuştur. "iPhone"lar Özel Tüketim Vergisi'yle birlikte ülkemizdeki en pahalı telefonlar listesinde hep en üst sıralarda oldu.

Telefon Tamiri
Akıllı telefonlarımız günümüz dünyasında gelişen teknolojiyle birlikte elimiz, ayağımız gibi vazgeçilmez bir parçamız halini almıştır. Akıllı telefonlarımızla işimizi yönetiyor, sosyalleşiyor, gitmek istediğimiz yerleri kolaylıkla buluyor ve daha bir çok konuda telefonlarımızdan yardım alıyoruz. Bu da telefonlarımızın olası bir arıza durumunda kendimizi eksik hissetmemize sebep oluyor. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için telefonlarımızı korumalı, kılıf kullanmalı ve orjinal olmayan aksesuarlardan uzak durulmalıdır

Telefonlar özünde elektronik parçalar oldukları için biz gereken özeni göstersek dahi bizden kaynaklanmayan sebeplerle de bozulabilmektedir. Örneğin telefonumuzu şarj ederken olası bir voltaj değişikliği telefonumuzun bataryasına zarar verebilmekte ve hatta telefonumuzu komple çalışmaz duruma getirebilmektedir.

iPhone Tamiri
iPhone telefonların fiyatının yüksek olması iphone parçalarının da fiyatlarının yüksek olmasını getirmiştir. Örneğin iPhone ekran fiyatları Apple Store'larda neredeyse iPhone telefonun yarı fiyatına hatta daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu durumda iphone telefon sahipleri ekranlarını değiştirmek için alternatif servisler aramaktadır.

iPhone Ekran Değişimi
iPhone telefonlar dokunmatik ekranlarla yönlendirilip kullanıldığı için ekranları zarar gördüğünde kullanılamaz hale gelebilmektedir. Genellikle düşme, ezilme, sıvı teması gibi kazara oluşan bu durumlar iphone ekranlarının fonksiyonunu yitirmesine yol açar. iPhone telefonunuzun ekranı kırıldığında, bozulduğunda veya tepki vermediğinde profesyonel bir teknik servise götürmelisiniz. Teyna İletişim olarak iPhone Ekran Değişiminde profesyonel ve tecrübeli teknik servis hizmeti vermekteyiz.  Telefonlarımızın ekranlarının kazalara karşı önlemini almak biz kullanıcıların yapması gereken bir işlemdir. iPhonelar için kırılmaz ekranları ve kılıfları kullanmalıyız. Bunları mağazamızdan temin edebilir veya bzi telefonla arayarak, whatsapp ile iletişim kurarak kargoyla sipariş verebilirsiniz. 

iPhone Batarya Değişimi
iPhone bataryaların da her batarya gibi bir ömrü vardır. Her pil eninde sonunda enerjisini bitirmektedir. Zira sonsuza dek çalışabilen bir batarya/pil henüz icat edilmemiştir. 
iPhone bataryaların ömrünün bitmesi dışında çeşitli elektriksel akım değişiklikleri veya çarpma, düşme, ezilme gibi sebeplerle de bataryalar zarar görebilmektedir. Bunların dışında orjinal olmayan şarj kabloları da iphone bataryalara zarar vermekte ve ömrünü azaltmaktadır. Orjinal kabloların kullanılmasını kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyoruz. iPhonelar için orjinal şarj kablolarını bizden temin edebilirsiniz.
iPhone telefonunuzun bataryası bittiğinde veya bozulduğunda telefonu açmaya çalışmadan bize getiriniz. Aksi durumda telefonun başka parçalarına da zarar verebilirsiniz.