Huawei Onarım, Tamir ve Teknik Servisi

Huawei Telefon Nasıldır?
Akıllı telefon pazarında hem dünyada hem de Türkiye'de Apple ve Samgung'a kafa tutacak kadar büyük yeri olan Çin markası Huawei, bu pazarda lider olmayı hedefliyor. Teknoloji ve elektronik alanındaki tecrübesini akıllı telefonlara da uygulayan Huawei, akıllı telefon dışında bir çok elektronik ürün de üretmektedir. Örneğin Turkcell'in VINN'larını Huawei üretmekteydi. Kısacası Huawei markasını yabana atmamak gerekiyor. Pazarda en üst sıralarda yer bulabildiğine göre trendleri yakından takip ediyor ve kullanıcılarını memnun ediyor.

Huawei Tamiri
Huawei telefonlar da diğer akıllı telefonlar gibi dış etmenlere karşı oldukça hassastır. Çarpma, düşme, ezilme, elektriksel voltaj değişiklikleri, sıvı teması gibi durumlar sonucunda bozulup, hasar görebilmekte, fonksiyonlarını yitirebilmektedir. Huawei telefonların tamiri ustalık, uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Teyna İletişim olarak bugüne değin yüzlerce Huawei telefonu onarıp ilk günkü haline getirmişizdir. Huawei telefonunuz bozulduğunda yeteri teknik bilgiye sahip değilseniz kesinlikle telefonu açıp onarmaya çalışmayınız. Uzman ekibimize telefonunuzu getirip kısa sürede tamirini, onarımını yaptırabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi
Huawei akıllı telefonların ekranları bozulduğunda, kırıldığında veya hasar gördüğünde telefonunuz çalışamaz hale gelebilir. Huawei ekran değişimi konusunda uzman ve tecrübeli ekimiz, ekranınızı kısa süre içerisinde ilk günkü haline getirip size teslim edebilmektedir. Huawei ekranların korunması için ekran koruyucu veya kılıfları önlem olarak kullanabilirsiniz. Bu aksesuarları mağazamızdan da temin edebilirsiniz.

Huawei Pil - Batarya Değişimi
Huawei bataryalarınızın ömrü bitebilir veya orjinal olmayan şar kablolarından ötürü zarar görebilir ya da elektriksel voltaj değişiklikleri sebebiyle kullanılamaz hale gelebilir. Bu veya benzeri durumlar sonucunda oluşan Huawei pil-batarya sorunlarınız için, Huawei batarya değişimi için mağazamıza gelebilir veya bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.