HTC Onarım, Tamir ve Teknik Servisi

HTC Hakkında
1997 yılından beridir akıllı telefon üreten HTC için ilklerin markası demek yanlış olmaz. Zira dünyanın ilk Windows işletim sistemli 3G destekli akıllı telefonunu (HTC Universal), ilk dokunmatik ekranlı akıllı telefonunu (HTC Touch), ilk Android işletim sistemli akıllı telefonunu (HTC Dream) üretmiştir. Bununla birlikte HTC markası, bir çok otorite tarafından farklı ödüllere uygun görülen akıllı telefonlar üretmiştir.

HTC Telefon Nasıldır?
Birçok ödüle sahip birbirinden şık modelleriyle HTC akıllı telefon pazarında her zaman şık, işlevsel ve farklı ürünler ortaya çıkarmıştır. HTC, akıllı telefonlar ortaya çıktığından beridir akıllı telefon üretmenin getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesini iyi değerlendirmiş ve önemli bir müşteri kitlesi edinmiştir. Ülkemizde de yaygın bir müşteri kitlesi bulunan HTC, GSM operatörleriyle yaptığı satış ortaklıklarıyla da müşteri kitlesini bi hayli genişletmiş ve bilinir bir marka haline gelmiştir. Akıllı telefon konusundaki uzmanlığıyla pazar liderleri için önemli bir rakip haline gelmiştir.

HTC Telefon Tamiri
HTC akıllı telefonların tamiri konusunda uzmanlaşmış ekibimiz bugüne değin yüzlerce HTC telefon tamiri gerçekleştirmiş olup, uzman bir HTC servisi durumuna gelmiştir. Bozulan, hasar gören HTC telefonlarınızı kısa süre içerisinde ilk günkü haline getirip size teslim ediyoruz. Düşme, kırılma, ezilme, suya düşme gibi birçok sebepten kaynaklanan HTC arızalarının çözümü için doğru adres Teyna İletişim'dir.

HTC Ekran Değişimi
HTC ekranlarınızın değişimi bu konuda uzmanlaşmış teknik ekiplerce yapılmalıdır. Ekran değişimi önemli bir konudur ve herkes tarafından yapılmamalıdır. En ufak bir aksilik telefonun daha çok zarar görmesine sebep olabilmektedir. HTC ekran değişimi için telefonunuzu bize getiriniz veya kargu/kurye yoluyla bize ulaştırınız.