General Mobile Onarım, Tamir ve Teknik Servisi

General Mobile Cep Telefonu Servisi
General Mobile telefonlar akıllı telefon pazarında kullanıcıların beğenisini almış ve General Mobile markasını pazarda tutundurmuştur. General Mobile telefon fiyatlarının Apple, Samsung gibi markalara göre benzer özelliklerdeki telefonlarının nispeten daha ekonomik olması kullanıcıların General Mobile'ı tercih etmelerindeki en öenmli faktörlerdendir.

General Mobile Tamiri
General Mobile telefonların arızaları yazılımsal veya donanımsal olabilmektedir. Yazılımsal arızalara karşı önlem olarak antivirüs uygulamaları indirilmesini tavsiye ediyoruz. Donanımsal arızalara önlem olarak ise koruyucu kılıflar, kırılmaz ekran camları gibi koruyucular kullanılmasını ve orjinal olan aksesuarlar kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Orjinal olmayan aksesuarlar telefonlara zarar verebilmektedir. General Mobile telefonların başlıca arızaları ekran kırılması, ekran çatlaması, ekran arızaları, batarya-pil sorunu, ses sorunları, görüntü kamera sorunları gibi sorunlardır. General Mobile telefonlar da her elektronik cihaz gibi dış etkenlere oldukça duyarlıdır. Düşme, çarpma, sıvı teması gibi durumlar telefonu bozabilmektedir.

General Mobile Ekran Değişimi
General Mobile telefonunuzun ekranı dokunmatik olduğundan ötürü oldukça hassas ve dış etkenlere karşı oldukça duyarlıdır. Telefonlar düştüğünde, bir yere çarptığında, fazla elektrik voltajına maruz kaldığında, sıvıyla temas ettiğinde fonksiyonlarını kolaylıkla yitirebilmektedir. General Mobile ekran değişimi için telefonunuzu açmaya çalışmadan bize getiriniz. Eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız kargo ile telefonunuzu bize gönderip ekranın değişmesini isteyebilirsiniz. Bunun dışında İstanbul içinde yaşayıp vakit bulamıyorsanız kurye ile gönderimini sağladığınızda en kısa sürede telefonunuzun ekranını tamir edip size gönderimini gerçekleştirebiliriz.

General Mobile Ekran Değişim Fiyatları
Telefonunuzun modeline göre ilgili sayfamıza girip ekran değişim fiyatları hakkında yeteri bilgiye sahip olabilirsiniz.