Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi

Fiyatı: 799.00 TL

(Not: Fiyatlarımız döviz kuruna göre değişiklik gösterebilir. En güncel fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz.)

Samsung Galaxy S6 edge Şık tasarımı, muhteşem renk seçenekleri ve parlaklığı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Samsung Galaxy S6 serisi  ile benzersiz parlaklık ve şıklığın yanında Super AMOLED ekran teknolojisi sayesinde muhteşem görüntü deneyimi sunmaktadır. 

Akıllı telefonları alırken özelliklerine kullanım tarzımıza ve fiyatına göre hareket ediyoruz. Günümüz dünyasında telefonlarımızı sosyal hayatımızdan eksik etmediğimiz gibi İş hayatımızdan da eksik etmiyoruz. Yolda giderken resim çekinmek gördüğümüz ve hayatımızın bir parçası haline getirebilecek  en muhteşem sayabildiğimiz bir kareyi anı olarak kayıt altına alabilmek artık bir yaşam biçimi olmuştur.

 Akıllı telefonlarımızı seçenek ve özellikleri sıralamasına göre tercih ediyoruz sürekli kullandığımız ekran donup kalabiliyor ki özellikle bu arıza telefonumuzu kullanılmaz hale getireceği düşüncesi ile ürküyoruzda ekran arızalarında kimi zaman kızıyor kimi zaman telefonumuzun kullanılamayacağı kanaatine varıyoruz.

Samsung Galaxy S6 edge günümüz teknoloji ile en iyi derecede yapılmakta el değmeden seri bir şekilde üretilmektedir. bir halk sözüdür kul yapısıdır hatasız kul olmaz  gibi kimi üretimlerde telefonlarımız tez bozulmakta kimi çok dayanıklı olmaktadır kimileri ise zamanla deforme olmaktadır fakat büyük telefon üreticileri ürünlerinin en iyisini yapmak istemektedir.bunun için bilim ve teknoloji insanları gece gündüz demeden çalışmaktadırlar. rekabet dünyamızda aşırılaştığı tüketicilerin çok çeşitlilik ve tercih meselesinin değişim gösterdiği bir halde gün devşirmekteyiz.

Samsung Galaxy S6 edge  ekranları bazen donmakta bazen açılmamakta bazen bir kaza sonucu kırılmakta bazense hiç istemediğimiz şekilde sıvı ile temas ederek kullanılmaz hale gelmektedir. Bilindiği gibi sıvı ile temas eden Samsung Galaxy S6 edge ekranları direk olarak bozulmaktadır. Çarpma veya sert bir darbe gören akıllı telefonlarımızın ekranları kırılmaktadır. yenisi ise kimi yerlerde telefonun fiyatı kadar pahalıdır.

Teyna iletişim olarak Uzman ve deneyimli olan Teknisyenlerimiz en son teknoloji ile hasarlı olan ekranlarınızı tamir ediyoruz ki bu arızalar kimi zaman sadece ekranın kırık veya hasarlı olmadığını tespit ediyor yapılması gereken değişimi sizlerle paylaşarak sizlerin onayı ile işlem başlatıyoruz.değişmesi gereken ekranları en kısa sürede değiştiriyoruz. kimi zaman sadece ön cam hasarları ile karşılaşıyoruz. ön cam değişimi konusunda size bilgi varıyoruz.

Teyna iletişim olarak akıllı telefonları antistatik ortamda 30 dakika gibikısa bir süre içerisinde tamir-değişim yapıp sizlerin huzur ve güven içerisinde telefonlarınızı tekrar kullanmanızı sağlıyor. Değişim öncesi telefonlardaki bilgileriniz ne kadar özel ve gizli kalması gerekiyor ve silinmesini istemiyorsanız değişim sonrası da aynı şekilde bilgileriniz gizli kalıyor silinmeden güvenli bir şekilde sizlerle teslim ediliyor.
 
 Türkiye geneline teknik servis hizmetimiz mevcut olup arızalı hasarlı telefonlarınızı  anlaşmalı olduğumuz kargo üzerinden gönderebilirsiniz aynı gün içerisinde hasarlı parçaların değişimi yapıldıktan sonra tarafınıza anlaşmalı olduğumuz kargo üzerinden tekrar gönderiyoruz.

  Teyna iletişim uzman akıllı telefon ekibi ile www.teyna.com.tr web adresinden Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A

Kartal İstanbul adresinden veya  0216 473 24 62 0532 588 24 62 nolu telefonlardan sizlere hizmet veriyor. Her bilgi bizim için önemlidir Müşteri bizim için özeldir.

Değişen dünyanın değişmeyen teknik servisi Teyna iletişim

Puanınız